| Meb| Sbs| Oges| Öss| Konu Anlatımlar| Soru Cevaplar|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bölgede ki Sözleşmeli Öğretmenlere Tayin Hakkı Verildi

Bölgede ki Sözleşmeli Öğretmenlere Tayin Hakkı Verildi Empty Bölgede ki Sözleşmeli Öğretmenlere Tayin Hakkı Verildi

Mesaj  Admin Perş. Ağus. 13, 2009 1:16 pm

1. Bölgede ki Sözleşmeli Öğretmenlere Tayin Hakkı Verildi

30 Nisan 2009 Perşembe

Sözleşmeli öğretmenlerin kadroya alım işlemlerinin tam anlamıyla uygulanabilmesi için 1. bölgenin A,B ve C bölgelerinde çalışanlara tayin hakkı verildi.

İşte yayınlanan kılavuzda geçen bölüm;

3.9. Bakanlığımıza bağlı resmî eğitim kurumlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamında görev yapan sözleşmeli öğretmenlerden Birinci Hizmet Bölgesinin A, B ve C sınıfı ilçelerindeki eğitim kurumlarında görev yapanlardan, göreve başlama tarihi itibarıyla son başvuru tarihine göre fiilen bir (1) yıllık süreyi tamamlayanlar, bu Kılavuz hükümleri çerçevesinde zorunlu çalışma öngörülen il ve ilçeler kapsamındaki boş pozisyon ölçüsünde belirlenen eğitim kurumlarını tercih ederek iller arası isteğe bağlı yer değiştirme başvurusunda bulunabileceklerdir. Bunlardan yer değiştirme istekleri yerine getirilemeyenler, bulundukları eğitim kurumlarındaki görevlerine devam edeceklerdir..

Bu durumda gösteriyor ki sözleşmeli öğretmenlerin zorunlu görevlerini tamamlamaları halinde kadrolarının verileceği gözler önüne serilmiştir.
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bölgede ki Sözleşmeli Öğretmenlere Tayin Hakkı Verildi Imgleft0/0Bölgede ki Sözleşmeli Öğretmenlere Tayin Hakkı Verildi Emptybarbleue  (0/0)
admin admin:
Bölgede ki Sözleşmeli Öğretmenlere Tayin Hakkı Verildi Imgleft0/0Bölgede ki Sözleşmeli Öğretmenlere Tayin Hakkı Verildi Emptybarbleue  (0/0)

http://mebforum.eniyiforum.org

- Similar topics