| Meb| Sbs| Oges| Öss| Konu Anlatımlar| Soru Cevaplar|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu fiyata her şey dahil mi!

Bu fiyata her şey dahil mi! Empty Bu fiyata her şey dahil mi!

Mesaj  Admin Perş. Ağus. 13, 2009 3:14 pm

Biletlere yüzde 25 zam yapılması ve kale arkasının 55 lira olmasına isyan eden taraftarlar, tepkilerini birbirinden ilginç sözlerle dile getirdi.

Fenerbahçe Yönetimi, Sivasspor maçı bilet fiyatlarını açıkladı. Buna göre kale arkası biletleri 55, Fenerium tribünü ise 110 ile 265 lira arasında değişen fiyatlarla satılacak. Geçen sezon kale arkası biletleri 44 liraydı. Biletlere yapılan yüzde 25’lik zam, taraftarların isyanına neden olurken, internet sitelerinde birbirinden çarpıcı tepkiler dile getirildi. İşte taraftarların zam isyanı:

“Kız arkadaşınızı Fenerbahçeli seçmeyin, zararı büyük olur. Bir de fanatikse yandınız valla. 2 haftada bir 110 lira bayılırsınız. Çocuklarınızı da Fenerbahçeli yapmayın. ‘Baba illa maça senle gelmek istiyorum’ derse içinizi yakar. Hanım da Fenerbahçeli’yse, 1 hafta kendinizi toparlayamazsınız!..”

“Taraftar kan kusuyor kaç yıldır, birisi de çıkıp açıklama yapmıyor. 55 TL neyin diyeti. Ronaldinho’yu mu aldık yoksa.”

“Kısacası ve biraz fazla açık sözlü hali budur bilet fiyatlarının: Fakirlerin ne işi var stadımızda... Yakışır mı Fenerbahçe´ye bilet parasını bile verirken zorlanacak taraftar”

“Vay anasını sayın seyirciler. Gel de maça git.”

“Sivas acaba büyük maç mı sayıldı? Diğer maçlar 44 olur mu acaba? Yoksa gerçekten kötü. 44 olsa bile kötü.”

“Bu yaptıkları soygundan başka birşey de değil. Aragones’e 4 milyon Euro tazminat öde... Sonra hadi biletlere zam.”

“Sivas maçına gideceğim ve cebimdeki bütün param bitmiş olacak. Aziz Yıldırım bundan mutluluk mu duyacak çok merak ediyorum.”

“Aragones’in bedeli biraz ağır olmaya başladı. Yapılan her zarar taraftardan çıkarılıyor o canımı yakıyor.”

“Yönetim vurma artık, öldük.”

“İyi sezonun ardından zam geliyor... Berbat bir sezonun ardından da zam geliyor.”

“Ben okucam, ben büyücem, ben büyük adam olucam, ben Fenerbahçemin maçına gidicem.”

“Derbilere ve Avrupa Ligi maçlarına da 100 lira çekin de bari düz hesap olsun.”

“Her şey dahil fiyatlar mı...Oda kahvaltı mı?”

“Gerçekten aşırı kaçmış. Yönetimin bir bildiği var diyecem ama bu konuda bişeyden anladığı yok ya da taraftar profilini değiştirmeye çalışıyor.”

“Bu bilet fiyatlarıyla muhteşem tezahüratımız olan Sarı-Lacivert-şampiyon-Fener’in sarısını malesef sarı koltuklar diyebilecek.”

“Az olmuş diye düşünüyorum yönetim şaşırttı beni. 65’ten aşağı beklemiyordum yıldızlar gelince takıma.”

“Daum daha geçenlerde tribünlerin coşkusundan söz edip, ‘eski coşkuyu göremedim’ dememişmiydi? Al sana coşku derim bu fiyat politikasından sonra.

“Topuz´un parası nasıl ödenecek yoksa.”

“Galatasaray’ın sezonluk kombine fiyatına eşit nerdeyse bir maç fiyatı.”

“Dos Santos’la Cristian geldi, tabi artacak fiyatlar.”

“Legal karaborsacı paragöz kulüplerden farkımız kalmadı. Pardon farkımız var; Onlar rakip taraftara bindiriyor zammı, bizimkiler kendi taraftarına.”

“Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık.”
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bu fiyata her şey dahil mi! Imgleft0/0Bu fiyata her şey dahil mi! Emptybarbleue  (0/0)
admin admin:
Bu fiyata her şey dahil mi! Imgleft0/0Bu fiyata her şey dahil mi! Emptybarbleue  (0/0)

http://mebforum.eniyiforum.org

- Similar topics