| Meb| Sbs| Oges| Öss| Konu Anlatımlar| Soru Cevaplar|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Koşa koşa gelirim'

'Koşa koşa gelirim' Empty 'Koşa koşa gelirim'

Mesaj  Admin Perş. Ağus. 13, 2009 3:02 pm

Mustafa Denizli, orta sahadaki yaratıcı oyuncu eksikliğini yerli isimlerle çözeceklerini açıklamıştı.

Matias Delgado krizini çözemeyen Beşiktaş’ta Mustafa Denizli, orta sahadaki yaratıcı oyuncu eksikliğini yerli isimlerle çözeceklerini açıklamıştı. Kurt hocanın bu sözlerinin ardından, gözler Stuttgart’ın 30 yaşındaki 10 numarası Yıldıray Baştürk’e çevrilmişti. Teklif aldığını doğrulayan Yıldıray, “Beşiktaş Yönetimi’nden bazı isimlerle görüştüğüm doğrudur. Daha önce Eskişehirsopr ve Bursaspor’dan da öneriler geldi. Ancak Beşiktaş beni istiyorsa, ben de Siyah-Beyazlı formayı giymeye hazırım. Bu durumu menacerime de bildirdim ve görüşmeler resmen başladı” dedi.

‘Sakat değilim’
Stuttgart ile Beşiktaş arasındaki görüşmelerin durumu hakkında bilgi sahibi olmadığını dile getiren Yıldıray, “Hiçbir sakatlığım bulunmuyor. Antrenmanlarıma devam ediyorum ve iyi çalışıyorum. Doğrusu Beşiktaş dışında, birçok kulüpten de teklifler geliyor. Ancak benim tercihim Siyah-Beyazlı kulüp olur... İnönü Stadı’nda futbol oynamayı çok isterim” açıklamasını yaptı. Geçen sezon ligde sadece 4 maçta forma giyen Yıldıray, sakat olmamasına rağmen Stuttgart’ın ilk lig maçını tribünden izlemişti.
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
'Koşa koşa gelirim' Imgleft0/0'Koşa koşa gelirim' Emptybarbleue  (0/0)
admin admin:
'Koşa koşa gelirim' Imgleft0/0'Koşa koşa gelirim' Emptybarbleue  (0/0)

http://mebforum.eniyiforum.org